top of page

Svatební oznámení

S láskou Vám stvoříme svatební oznámení dle Vašich požadavků. 

Jak budeme postupovat u vytváření ?

Ze začátku si představíte, jak by takové tiskoviny měly vypadat. Buď si je čistě vymyslíte sami nebo Vám může pomoct naše portfolio či např. pinterest.

Poté se rozhodnete, jakým způsobem s námi chcete komunikovat. Můžete vyplnit online formulář (viz. dole) nebo si s námi můžete domluvit schůzku (osobně či online, záleží na místě bydliště).

Spolu vytvoříme grafický vizuál, který budeme následně upravovat dle Vašich představ. V ceně jsou vždy dvě úpravy zdarma. Samozřejmě pokud ani po těchto úpravách nebudete spokojeni, tak se spolu domluvíme, jak dál budeme postupovat.

No a vizuál je na světě. Teď už jen stačí oznámení fyzicky vytvořit a je to! Délka fyzického tvoření závisí na složitosti, detailnosti a množství. Proto si necháváme na tvorbu zhruba měsíc. Samozřejmě na všem je možné se domluvit. Pokud budete chtít oznámení, co nejdříve, budeme se Vám snažit vyhovět, jak to jen půjde!

Stvořeno máme a teď jen záleží, zda chcete oznámení i zapečetit nebo si je do obálek vložíte sami. Na všem se spolu domluvíme a poté již poputují k Vám.

Nebojte se nám s čímkoliv ozvat, moc rádi s Vámi komunikujeme a plníme Vám Váš papírový sen!

S láskou Stvořeno!

améliehenry_1 kopie.png

Formulář pro svatební oznámení

prosím vyplňte, abychom si Vaše oznámení dokázali lépe představit!

Co chcete, aby Vaše oznámení obsahovalo?

Pokud máte nějaké fotky či jinou inspiraci, můžete nám ji poslat na náš email laskoustvoreno@gmail.com

Chcete raději osobní schůzku či online schůzku? Napište nám na email či sms na číslo +420 774 197 497. Už teď se na Vás těšíme!

Děkujeme za vyplnění!

bottom of page